Agassi Fan Creative Commons License 2007.10.29 0 0 13677
Péntek reggel indultunk Győrből, 10:30kor. Hanauban kellett egyszer átszállnunk a vonatról Mannheimbe, Steffi szülővárosába. 10 órát utaztunk a vonaton, elég fárasztó volt. A szállásunk nagyon közel volt a SAP Arénához, így másnap reggel 10re már ott voltunk. Sajnos csak 14:00kor adták oda a jegyeket, és 14:30kor nyitották a kapukat. Addig bementünk az Aréna éttermében, ott ettünk, meg volt egy korcsolyapálya, és néztük a hokis fiúkat. 

14:30kor bementünk, körbenéztünk, hogy lehet-e venni posztereket, könyvet, vagy bármit, amit emlékként haza tudunk majd hozni. Nem értem miért, de kaján és hoki felszerelésen kívül semmit nem lehetett kapni. 

Ekkor gondoltuk, hogy megkeressük a helyünket. Mászkálás közben tesóm meghallotta a labda pattogását. Benéztünk az egyik lépcsőnél, és akkor láttuk, hogy Justine lent ütöget. Rohantunk le a pályához, nem érdekelt, hogy a jegyünk nem oda szól. Leértünk, és akkor vettük észre, hogy Justine Steffivel, Andre meg Goran-nal melegít. Köpni nyelni nem tudtam, alig fogtam fel mit látok. Gyorsan előkaptuk a fényképezőgépet, meg aláíratnivalót, és nyomultunk előre.