Johnessz Creative Commons License 2007.10.29 0 0 398
Én tökre nem értem mi a fene van ezzel a két sráccal, már kb 2 hete hogy azt mondták, minde rendben van, teljesen jól érzik magukat....akkó mé nem játszanak?
Bell elvileg az Ottawa ellen térne vissza nem?
Hát én egy picit félek Ovechkintől ma.:-PP
Persze, hogy visszajelöllek.:-))
Előzmény: Szia_Maple! (397)