Johnessz
2007.10.29
|
|
0 0
398
|
Én tökre nem értem mi a fene van ezzel a két sráccal, már kb 2 hete hogy azt mondták, minde rendben van, teljesen jól érzik magukat....akkó mé nem játszanak? Bell elvileg az Ottawa ellen térne vissza nem? Hát én egy picit félek Ovechkintől ma.:-PP Persze, hogy visszajelöllek.:-)) |
Előzmény: Szia_Maple! (397)
|
|