Törölt nick Creative Commons License 2007.10.26 0 0 416

Kedves "peetr04"!

 

Teljesen egyetértek, csak mondvacsinált okra hivatkozva szüntették meg (fél év után talán mondhatom) a fórumot.

Én ott KovácsPisti néven voltam jelen.

Jelen fórum nem alkalmas a jobbitanihoz hasonló beszélgetésre, mert alapelveivel ellentétes a politizálás. Ez pedig (ha helyi szinten is) az.

Én mindössze az első polgármesteri beszámolót raktam fel még tavasszal, azt is moderálták (levették).

Természetesen az indexen is lehetne megfelelő fórumot kezdeni, de mi mást találtunk ki.

Egy mindenki számára könnyen megjegyezhető címen hoztunk létre egyet, és jelenleg tartalommal töltjük fel.

Amint úgy érezzük, hogy elkészültünk, publikussá tesszük.

Ha vannak kérdéseid: egyrészt legjobb tudomásunk szerint megválaszoljuk, másrészt (ha mi sem tudjuk a választ) megpróbáljuk demokratikus eszközökkel, törvény által biztosított lehetőségekkel kikényszeríteni a választ.

Nem te lennél az első közöttünk (és biztos vagyok benne, hogy nem is az utolsó) aki a jelenlegi vezetésre szavazott, de nincs megelégedve a munkájukkal.

Az említett fórum jelenlegi, félkész állapotában ezért jelenleg csak nevüket vállalók hozzászólásait, kérdéseit várjuk. Ezért kértem, hogy akit érdekel, írjon nekem.

 

Üdvözlettel:

Szolosz