Qraff Creative Commons License 2007.10.26 0 0 21
Hello.

Az egyik franci bulldogomna úgy néz ki hogy daganata van a bal hátsó lábán (a "csonkján"). Az állatorvos kezdetben azt hitte hogy csak folyadék gyült össze neki ezért megprobálta inekcios tüvel leszívni de nem járt sikerrel . Ha jött le valami folyadék azis csak minimális volt .

Mostanra olyan mértéküre nött hogy szerencsétlen állat már nem tud rendesen rálépni.
Az állatorvos egyre csak azt mondja nem lehet mütéttel megoldani mert elveszitheti szerencsétlen állat a lábát vagy béna maradna arra.
Nem tudom mit csináljak , leszivni nem lehet mert sok kis folyadék hólyagokbol áll ez (állatorvos szerint), én mütetni akarom mert látszik az állaton hogy szenved.

Nem tudom ha valaki itt találkozott hasonlóval elmondaná hogy oldotta meg,mi történt?

Valamint megkell említenem hogy ez a kutya nem a szokásos fekete fehér,fekete/csikos, bézs illetve bézsfoltos ha nem "szürke" francia bulldog. Ez valami hiba de szép igyis.
Ja hogy szó ne érje az állatorvost, nagyon rendes ,nagyon "olcsón" dolgozik, sok kutyánkat lelkiismeretesen kezelte már szóval le a kalappal csakhát ugye most...

Legközelebb képet is linkelek hátha úgy könnyeb segíteni.

KÖszi & Sziasztok