bpetya77_77 Creative Commons License 2007.10.25 0 0 23346
Sziasztok,

sokat olvasgattam a topic-ot, amióta meglovasították az autómat, de ezúttal nem óhajtok támadási felületet hagyni a tolvajoknak, úgyhogy szerintetek mit tegyen az emberfia egy középkategóriás 2 milliós értékű, 6 éves, sajnos viszonylag kelendő VW csoport taggal, hogy elriassza az AT-ket? Egyelőre csak gyári immo van benne.

Nos, amire én gondoltam:

1. immo cseréje egyedire, "szakértő" műhelyben, ahol azért rendesen összekeverik a kábeleket, csati pólusokat, elrejtenek, egyedivé tesznek, stb.

2. Váltózár.

3. Motortérzár.

4. UV-jelölés.

Az utóbbi háromra már láttam több ajánlatot is. Olyan 80-100K körüliek. Gondolom az első is tud kütyükkel, munkadíjjal olyan 50-60K lenni, nem? Tehát kijövök durván 150K-ból. Azaz durván a kocsi értékének 7,5 százaléka.
Ez mennyire reális? Nem túl drága?
Másrészről tudtok olyan combo-t, ami hatásosabb, de megvan ennyiből? Vélemények?
Jah, esetleg még vennék egy olyan UFO-s nagy tányér-kormánybizbaszt. Annak van értelme? Vagy csak körberöhög vele egy AT?
És ugyebár a riasztót nem ajánljátok? Semmit sem ér, ezt sokan írták már. Még az a kártyás-rablásgátlós csoda sem? Mondjuk az meglehetősen borsos árú is....
Előre is köszi!

P.