Szia_Maple! Creative Commons License 2007.10.24 0 0 395

nekem nyolc ki ir ide meg ki nem:-)

foleg ugy hogy en is csak akkor irok ha van kedvem

ahogy a csapat jaccik mostanaban: nincs kedvem

Stralman tok jo volt a trash ellen, nem ertem miert kellett eddig varni vele, gill eladta a korongot nem talalod ki hogy kaptunk e golt belole:-)

 

 

mint egy drogos.....monyuk nem banom, hogy nem jaccik

 

 

 

Előzmény: Noodles #42 (394)