Szia_Maple!
2007.10.24
|
|
0 0
395
|
nekem nyolc ki ir ide meg ki nem:-)
foleg ugy hogy en is csak akkor irok ha van kedvem
ahogy a csapat jaccik mostanaban: nincs kedvem
Stralman tok jo volt a trash ellen, nem ertem miert kellett eddig varni vele, gill eladta a korongot nem talalod ki hogy kaptunk e golt belole:-)
mint egy drogos.....monyuk nem banom, hogy nem jaccik

|
Előzmény: Noodles #42 (394)
|
|