KoPw Creative Commons License 2007.10.22 0 0 34573

Nem tudom miért kell ennyire túlzásba esni!!! "Holnap talán a Hortobágyra mész darura vadászni, vonuláskor abból is sok van. " Azért ne keverjük már össze a szezont a fazonnal...Magyarországon sajnos nagyon sok olyan dolog van,ami hülyeség, és lusták felülbírálni....ezért hoztam fel a kormoránokat is példának...no de mind1...A másik, hogy olyan tóból veszem ki az ökléket - amit már említettem-, ami már lassan szinte tejlesen feltöltődik, senki sem kezeli, pedig foglalkozhatnának vele...Logikus,hogy horgászkezelésben lévő vízből nem veszek ki ilyen halat, és persze a másik, hogy neked könnyő dobálóznod a szavakkal, de én tudom, hogy milyen helyzetek vannak itt, és hogy 2-3 ökle nem vezet a faj kipusztulásához ott, ahol több tízezres egyedszámban található.

 

Ui: nem tudom,mondjuk szoktál-e élő eleséget gyűjteni a halaidnak, ha igen,akkor megkérdezném, hogy van-e rá engedélyed? Tudtad hogy egy csomó helyen csak horgászengedéllyel lehet planktont gyűjteni??? Na, ez is eléggé elszállt dolog...

Előzmény: Ladybee (34564)