Törölt nick Creative Commons License 2007.10.19 0 0 11085
nekem a solo care aqua tájékoztatója azt írja, hogy nem kell sikálni elég a lötybe rakni hosszabb időre, vagy kell sikálni de akkor elég öt perc a lötyben. Mondjuk én ettől függetlenül "sikálom" is, de nem minden nap.

egyébként nekem az a véleményem, hogy érdemes kisérletezgetni, ha egyszer nem kényelmes a dolog, mert kinek ez kinek az jönn be. hogy épp neked mi, az leginkább próbálgatás útján derül ki. a löttynél szerintem még a szemész sem tudja megmondani elméleti alapon, hogy te melyiket fogod szeretni (mondjuk annyi van állítólag, hogy nem mindegy a lötty választásnál, hogy szilikon alapú a lencse vagy sem). nekem pl az amúgy eléggé dicsért optifree nem jött be, más imádja. meg az azonos kategóriába tartozó lencséket is más anyagból gyártják a cégek, meg valahogy más a lencse peremének kiképzése is állítólag cégenkén, aztán valakinek ez kényelmes van akinek az. Próba lencse ingyen van, kisebb adag lötyöt is lehet kapni. De akár azt is lehet csinálni, hogy negyed évente amikor elfogy az egy doboz lencse váltani, ha nem jött be. Akkor meg miért is ne próbálgassa az ember amíg nem lesz jobb. Meg mondjuk most már némi tapasztalatból tudom mondani, hogy nekem mind a két lencse váltásom plusz kényelmet hozott(meg próbalencsét kétszer úgy kaptam, hogy az egyik szememre ilyet, a másikra másmilyet), a legelsőről is a biomedics55re, meg utóbbiról is a biofinityre. Ápolószerből, úgy tűnik negyedikre találtam meg a nekem igazit.
Előzmény: macimoci (11083)