magus31 Creative Commons License 2007.10.09 0 0 1891
Sziasztok!
Kezdő galambászként gratulálok minden Sporttársamnak az idei versenyekben elért eredményeikhez! A fiatalok versenyeredményei számomra nem megnyugtatóak, de ez általában a kezdőknél így szokott lenni. Le kell vonnom a tanulságot, a fiatalokat félre kezeltem a versenyek ideje alatt. Diagnózis: trichó. Még jó hogy rájöttem! Páran jelezték felém korrábban, mikor az első úton 36-ból 10 elveszett, hogy lehet hogy trichó. Nekik utólag is meg kell ,hogy köszönjem a segítséget. A végeredmény 36db-ból maradt 13!! Egyáltalán, annak örülök, hogy nem veszett el mind, de nem vagyok egy feladós típus :-)
Galambjaim javarészt a Lótos-Fejős dúcból kerültek hozzám, nagyon jó barátaim!
Azt a kérdést szeretném feltenni felétek, hogy : A fiatal galamboknál a korai kelésűek a versenyre jobban beérnek-e? Tudom a válasz magától értetődő, de azért kiváncsi lennék, ugyanis áprilisban kaptam a nagykátai Tóth Lajos sporttárstól 11db galambot ebből 7db galamb még megvan!! Nem hiszem, hogy a Lótostól kapott harminc egynéhány galambból 7db marad meg még a trichó ellenére is. Kiváncsi vagyok a hozzászólásokhoz.
Ja, és látogassátok a Versenygalamb Portálomat http://versenygalambportal.gportal.hu

Köszönöm!