Dorinesz Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1529

Igen, azt tudtam, hogy ez nem élőhalott, merthát szúrtál be róla képet, és ott abszolút nem úgy néz ki, mint egy élőhalott... :-DD Csak már eleve az, hogy élőholtakat idéz, meg ez a szakmája, meg stb... Na szal ilyen karakterem biztos nem lenne. :-DD Meg innen jutott eszembe az az undead city.

Akkor ez valami olyasmi lehet, mint a warlock. Igaz, ő nem élőhalottakat idéz, hanem csak miniont (de hogy az pontosan mi azt nem tudom, az is valami lélekfoszlányokkal összefüggő valami) akit ráküld az ellenségre, az ellenség a miniont gyepálja nem pedig őt, és ő meg hátulról varázsolgat mindenféléket. Meg asszem ez is tudja azt, hogy elszívja a másik életét, meg tud olyat állítólag, hogy átlát a falon, tud lélegezni a víz alatt tíz percig, és ha az lemegy róla, csak megint magára varázsolja. Jó a warlock is, de az annyira nem tetszik. Az ilyen varázsolgatós karakterek közül egyedül a druida jött be. Próbáltam már papot is, az annyira nem, pedig egy bizonyos szinten biztos marha erős, csak 10-es szinten még egy azonos szintű farkast se tudott leverni. Na mindegy, nem volt cérnám feljátszani, pedig a pap karakter is tetszik, csak én nem tudtam vele játszani.

Előzmény: ViktOrsi (1528)