Dorinesz Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1523
Hát igen, a hunter akkor rohadt erős, hogyha el tudja azt érni, hogy a petet támadják. Ha a petet gyepálják, akkor nyert ügye van. Annál a harmincasnál is azt csináltam, hogy messziről elkezdtem lőni, aztán amikor elindult felénk, akkor ráküldtem a petet, félúton fennakadt rajta, és őt támadta, én meg messziről lőttem mint a barom. Közbe persze a petet gyógyítani, mert ő is kipurcant volna szegény, de amikor meghalt az elementál, akkor a petnek kb semennyit nem ment le az élete, csak nagyon hangyányit a gyógyításnak köszönhetően, engem meg ugye nem ütött, szóval én semennyit se sérültem. De a hunter haver sorozatban mondja, hogy miket le nem bírt verni. Volt valami questje, ahol eliteket kellett ölni, és aszonta, hogy volt hogy betámadta őt egyszerre három, és valahogy megúszták. Jó, mert a hunternek van az a képessége, hogy halottnak tetteti magát, és attól kezdve békén hagyják. :-DD Tök jó az a spel, már úgy várom, hogy megtanuljam! De persze kint kell lennie a körből, mert ha ő halottnak tetteti magát, akkor attól kezdve a petet támadják, és ha a pet túl közel van, akkor ő nem tud felkelni, mert észreveszik, és legyapják csakazért is. Viszont ha a huntert magát ütik, és nem sikerül a pet felé fordítani az ellenséget, akkor viszonylag nagyon gyorsan elvérzik. Volt már ilyen. Hiába küldtem rá a petet, túljött rajta, és végig engem támadott, holott a petnek van egy olyan képessége, hogy maga felé fordítja a támadót, és akkor én el tudok hátrálni és messzebbről lövöldözni, az nem használt, és plusz még a hunternek van az a képessége, hogy elfordítja maga felől a támadót a pet felé, az se működött, és majdnem meghaltam. Bár mondjuk azt a csapdát tökre szeretem, amelyik felgyújtja az ellenséget. :-DDDD Az tök cool. Az a befagysztás is jó, az akkor hasznos, hogyha hárman támadnak rád, mer az egy kicsit túl sok, az egyiket befagyasztod, a másikat te gyepálod a harmadikat meg a pet, és így valamennyire meg lehet úszni a dolgot. Mondjuk ott már nagyon el van szúrva valami, hogyha egyszerre hárman támadnak rád, azt még akkor se igen lehet épp bőrrel megúszni, ha trükközöl össze-vissza. Szóval leginkább úgy szoktam, hogy először elkezdem lőni messziről, és csak aztán küldöm rá a petet, mert így kevés az esélye annak, hogy a pet beagróz még három másikat, akiket én történetesen nem látok. :-DD
Előzmény: blackrat (1521)