Dorinesz Creative Commons License 2007.10.05 0 0 1520
Majd a hiénáról is teszek fel képet, ha eszembe jut. :-DD Meg ha nem vagyok túl elfoglalt bokros játszódásaim közepette. Tegnap átmentem elfiába, mert már rohadtul unom az ember questeket, és meg is csináltam egy csomót. Én nagyon csodálkoztam, hogy mit meg nem birok csinálni a hunteremmel!!!!! :-OOOO Volt egy q, amiben egy 30-as elementált kellett leverni, én meg csak 25 vok. Piros is volt a q, de azt nem is néztem, csak amikor elvállaltam, egyből felmentem a thottbotra, megnéztem, hogy hova kell menni, és nyomattam. Aztán amikor betámadtam azt a kis rohadékot, akkor vettem észre, hogy hűha, ez 30-as! És direkt van úgy megcsinálva, hogy amikor már félig leverted azt a 30-asat, akkor egy másik elementál véletlenül arra jár, és betámad. Na akkor meg is haltam egyszer, aztán másodszorra már taktikázni kellett, merthogy lenyírtam körbe az összes elementált, és csak aztán támadtam be a 30-asat, de azt is úgy, hogy kihúztam a körből, nehogy véletlen közben feltámadjon egy másik. És banyek levertük!!! Rohadt jó ez a hunter! Ezt egyik karimmal se tudtam megcsinálni, a hunter az képes rá. 5 szint az marha sok. És mégis. Ja, és ez a hiéna ez annyira szuper! Sokkal jobb, mint a macska. Egyrészt mert jobban is tetszik, másrészt meg mert fennakad a peten az, aki engem betámad. A macskán nem akadt fenn egyik se, hanem keresztül verekedte magát rajta, és aztán egész végig engem támadott. Ez a hiéna meg mindig maga felé fordítja a támadót. Tudom, van egy ilyen képessége, amit ha megtanul, akkor tudja ezt, de a macskával hiába tanultam meg, lósz*rt se ért. Szal most minden tök szupi!! :-DDD
Előzmény: blackrat (1517)