Törölt nick Creative Commons License 2007.10.04 0 0 3001
Sziasztok!

Úgy látom egy cipőben járunk... én a héten sokalltam be...

Ezt a topikot nyitottam...

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9169431

A lényeg amit az oda beírók hozzászólásai alapján leszűrtem. A Panoráma lakópark miatt dudálnak mostanában a vonatok, mielőtt az ideépült volna nem volt dudálás. (Ott egy gyalogosátkelő amit gondolom használnak is többen a panorámások közül az esti kocogásnál - legalábbis már többször láttam embereket arra haladni ami korábban nem volt). Na most ez ellen semmit se tehetek... viszont ami most van kialakulóban az nagyon durva (legalább rövidet tülkölnének).

Fogjunk össze skacok...

Itt van 4 lakótelep ami érintett ebben...

XIV. kerületben 2 (egy a Gvadányi elején - na az egy igazi lakópark - meg a Panoráma ami nem tudom micsoda...) és a XVI. kerületben 2 szokásos 4 emeletes épületes lakótelep (Egyenes utcai és a Szentkirályi utcai).

Szerintem a polgármestereket is rá lehet izzítani a témára (a XVI. kerületivel már amúgy is egyezkedni akartam fekvőrendőrök ügyében...)

A másik topikban megtaláltok:)

Éljenek a dudálásmentes éjszakák:)
Előzmény: zsolioküri (2987)