Törölt nick Creative Commons License 2007.10.04 0 0 2827
Hat igen, Moni sem talalt emiatt allando munkat, mert a fia francia liceumba jar es ott szerdankent kirakjak a gyereket de. 11:00-kor, bezar a bazar..
De en inkabb amugy is a "kalandvagyo fiatalok"-rol beszeltem, a csalad az mas tema, es mas az is mikor az ember csak ugy indul neki hogy valora valtsa az almat, es a vegen kiderul hogy megsincs eleg a tarsolyban, sem mereszseg, bevallalas (itt nem feltetlenul az ejszakai barokban, sztriptizes munkakorre celzok), sem penzugyi szempontbol..
De nem biralom a sracot (Tomit), ne ertsetek felre, en nem ismerem az o helyzetet, kapacitasat, felteteleit. En csak annyit mondtam hogy volt 1-2 rossz pelda amit elesben megfigyeltem, es errol mondtam velemenyt. Szerintem vannak olyan orszagok, ahol egy szakacsi, cukraszi allas betoltheto kulfoldiek altal, magyarok altal.. de ez nem az az orszag. Itt max. a "vilaghiru" olasz konyha megy, olasz ettermek meg indiai, kinai cuccok mert az hol nincs - de azon kivul a tradicionalis konyhara van fektetve a hangsuly es jol is van igy :-)
Meg mindig ugy latom viszont hogy kurtoskalacsot lehetne arulni :DD reklam vagy sem :P
Előzmény: quilla (2826)