pmobilTB Creative Commons License 2007.10.03 0 0 23107
Hát tudod csak nagy rizikó ez a donor autó kiválasztás is. Én múltkor a haverommal mentem el egyet megnézni, mert a barátom az I Golfjába Waresz 4T-s motort akar, hát amit kinéztünk, a belseje egy merő gané volt, de tényleg mint ha disznókat tartottak volna be, még tán akasztott néger rendőr gyerek sz@r is volt ott, az összes kis műanyag vacak eltörve vagy repedve, ajtó kárpitok hullámosra ázva, kasztni porhanyósra rohadva, a váltóra nem is térnék ki nagyon, olyan tré volt, kidobta a 2-est, s úgy kb 4-dkre indult bikázva. És ezért a rettenetért kértek volna 40 000 Ft-ot. Hát nem tudom de ahogy néztem nem sok hasznosítható anyag lett volna belőle. Haver is el állt inkább tőle, mert szerinte a motornak se volt egészséges hangja. Ha meg az ember ki fognak egy ép példányt, szerintem ahoz meg nem lenne szíved elbontani. :-) Úgy hogy marad a maradék alkatrész készlet, és a fél hivatalos "kendács"-olás. mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy a német kis ipari cuccoknak milyen a minősége... Mert ha jó, még ha drága is lehet hogy megérné onnan rendelni. Tud erről valaki valamit?
Előzmény: Toroco (23106)