eelf Creative Commons License 2007.10.03 0 0 2812
Nagyon köszi előre is a segítséget, egy tündér vagy, ez sokkal több mint segítség:-) Örök hálám érte:-) Holnap írok majd egy e-mail, majd ott részletesebben elmesélem az egész hátteret, jobban fogod érteni, bár ha belegondolok, ezt magam sem értem, hogy 4 év alatt, hogy nem vettem észre semmit, bár szó mi szó, ez az eltűnés akkor kezdődött el, amikor meglett a jegyem:-( Miután eltelt pár nap utána, és leesett nekem a tantusz, akkor kezdtem el azon gondolkodni, hátha találok valakit, valakiket, akiknek 21 okt. körül van jegyük Lisszabonba, vagy akik ott élnek, mert hát egyedül...:-(
A címét tudom (Moita), mert velem küldette el postán a bakelit lemezeit a fellépéshez, amit itt rendelt telefonon mikor nálam lakott, de eszemben sincs odamenni, ha már egyszer nem akarja (eddig legalábbis ez a látszat, mert szóban más hangzott el)... Na mindegy, nem szeretnék panaszkodni, inkább igyekszem optimistán hozzáállni, ha már így adódott, majd csak lesz valami alapon, a legrosszabb esetben hagyom elveszni a jegyet, de ez nagyon a végső eset:-)
Előzmény: Törölt nick (2806)