quilla Creative Commons License 2007.10.02 0 0 2765

Ne csinald!!!!! Joeg!!! Betort a valtozas szele a portugal ovikba, legalabbis a tietekbe!! Meselo a gyerek? Es szoveget tanul?? Gratula, es nagyon becsuljetek meg az ovit!!! :)

EB1... mit is meseljek: allamiba jarunk, ez a puding probaja :) Harmadik heten jarunk, hat azert kozel nincs olyan iraselokeszites mint odahaza, ertem ez alatt a betuelemeket. Valahogy elnagyoltak, elkapkodtak... jott a lecsoba csapas es igy mar irtak a kis es nagy I-t valamint a kis u-t. Nagyon kacifantosan kalligrafikus az irasuk, en ilyet nem is tudok, mi tobb van amelyik betut (szegyen ide vagy oda) fel sem ismertem. Nekem iszonyu bonyolult de majd a gyereknek ez lesz az etalon :) Mi nem a hagyomanyos 9 oras kezdesben vagyunk hanem 8-13 ora kozott. ATL a suliban nincs... van helyette a regi ovinkban, igy a nom oda jar delutan es ott is ebedel, ott fini a kaja, allitolag a suliban nem.  Hianyolom a sok gyakorlast (a tobb gyakorlast, mert nagyon keves volt egy-egy beture szerintem). Nekunk orarendunk nincs, a konyveit sem hozza haza igy pakolni taskat nem kell. Tantargya van a portugal (iras es olvasas egyben) a kornyezet es a matematika. Ennyi :DD Senki tobbet harmadszor. Testneveles EB-ben nincsen tantervben sajna... na mit irjak meg? Kerdezz mi erdekel :)

Nekem nincs is portugal szakacskonyvem asszem, magyarul foxok :) Anyosom az pl jol foz na de o meg nem olvas es igy nem is ir, igy vizonylag nehe tole receptet szerezni :DD

Előzmény: lutell (2763)