pmobilTB Creative Commons License 2007.09.30 0 0 23031
Ezt tavaly fotózta az egyik haverom a halásztelik "madaras teszkó" parkolójában. Az autó annyira nem tetszik, a feliratok viszont nagyon ott vannak!!!!!

Most már érted miért mondtam Toroco, hogy szerintem a küszöböt is csináld meg? Ugye hogy kicsit furán néz ki így?

Kedves Lajosuur!
Adok egy linket, innen ingyen letöltheted a Winrar-t!

http://www.origo.hu/szoftverbazis/seged/tomoritok/wrar3.html

Töltsd le, telepítsd a gépedre, majd ha ez megtörtént, akkor kattints jobb gombbal, a letöltött Winrar állományra (jelen esetben a Használati utasítás -ra), feljön egy panel ,válaszd a "Fájlok kibontása" menüt, akkor fel jön még egy beszéd panel, de avval ne törődj, nyomja egy OK -t és elvileg akkor az asztalon létre hoz egy mappát, amiben benne lesz az összes kép. Remélem sikerül! Ha bár mi segítség kéne még hozzá akkor keress meg a pjanos@citromail.hu-n. :-)
Sajnos a nem úgy sikerült megcsinálnom ahogy akartam, ez csak a beta verzió, én ugyan is scannelni szerettem volna, de scanner kapitulált, így maradt a fényképező gép. De amjd be is scannelem, akkor sokkal szebb lesz.

De akkor azt a hogy csináltátok? Mindenhol ahol korábban a bolha fogta a kárpitot, ott most csavar van? Kell hozzá fúrni valamit?
Üdv
Pmobil
Előzmény: lajosuur (23030)