Tempó Vasutas! Creative Commons License 2007.09.27 0 0 3463
Viccen kívül: hihetetetlenül tud irritálni, hogy elég sok ilyen hibát elkövetek. Pl. első narancsos cikkem első bekezdésében az olimpiai mozgalom atyját Pierre Coubertin-nek neveztem. Az, hogy oda kellene a név közé egy "de" is, az vagy fél évvel később jutott eszembe. És még hány ilyen van...
Node. Az eredeti terv szerint a cikk második, egyben utolsó része a Makkabi Brnoról szólt volna. Ez így is lesz, de már írtam is az elnöknek, hogy beszéljünk. Ha sikerülne több anyagot összegyűjteni, akkor lehetne egy harmadik rész a VAC-ról. Velük kapcsolatban leginkább dehonesztáló jegyzeteim vannak csak:)) (verekedés, bundaügy, klubhelyiség bezárása tiltott szerencsejáték miatt, ilyesmik). Illetve egy ismerősömnek jelent meg egy cikke róluk még 90 körül az Új Életben, olvastam, de nem másoltam le, továbbá a TF-en írt valaki róluk szakdolgozatot, ami viszont nem olvastam (de a Sportmúzeumben láttam már!!:)
Így, hogy ezeket leírtam, egyre inkább azt gondolom, egy normális, 7000 karakteres cikket talán össze tudnék hozni.