Griphyon Creative Commons License 2007.09.25 0 0 32
Na most nagyon figyelj rám és rögzödjön a szó ami elhangzik....
1.nem kell magyarázkodnod
2.engedd el a bántó szavakat gondolatokat
3.ne szenvedj és ne törd magad
4.ezek az emberek nem nyitottak és tudatlanok sokan akik csak bántanak idővel saját bőrükön fogják tapasztalni cinikuságukat és majd rájönnek mit veszítettek ezzel....
6-7 éven belül többségük úgy is életképtelen lesz a bekövetkező változásokra és akkor majd fogják a fejüket....
Túl sok materalista földhöz ragadt cinikus gonosz bántó ember van....akik inkább leugatnak mert nem képesek feldolgozni a valóságot illletve féltékenyek és ez szüli cinikusságuk és gonoszságukat...
Higgy nekem aki nem érdemes nem ér annyit hogy foglalkoz vele sokan úgy is örültnek és bolondnak tartanak pl...látom a halottakat...-persze orvos látott már, -mit ittál???
ennyi a reakció általában kössy ebből nem kérek
Hm...baba egy valamit ne feledj el nem vagy ember és nem is leszel az sajnálom nem az az ember akinek ilyen teste van ez csak egy állapot pillantnyi forma a halál után újra önmagad testét öltötd fel amiközel sem hasonlít ehez...
Lassan a plejádok és hathorok ideje is eljö s indigók+kristálygyermekek talán sikeresen tudják az emberiség azon egyéneit megmenteni akik nyitottak és képesek lesznek átrezegni illeteve megtalálni régelfeledett tudásukat...
Indigók pedig nem minden fán akadnak taéán 3-4 millióbó ha 2-3 tucat akad de ez is nagyon ritk és izrael területén esedékes csak...
Baba én egyetértek veled de belefáradtam abba hogy olyanok ért harcoljak akik nem érdemesek rá...Ha kérésed van szólj:)itt lenne az ideje hogy találkoz néhány "testvéreddel" velünk....:)
Ja és az ellen lábasoknak neveletlen vok mert nem bírom elviselni ha parancsolgatnak ...de 150 IQ van és fotografikus memoriám 2 gyorsabban fejlöik az izom rendszerem és olvasok az emberekben, nem tudnak hazudni és megvetem azokat akik etzzel probálkoznak...Ja és verseket írok csak egy kis plussz halálcentrikus vagyok és nem félek senkitől...és igen kék az aurám dominanciája és tudjátok it nem számít mit hisztek hamarosan úgy is megtapasztáljátok és ha nem lesztek nyitottak belehaltok csak kis említés képpen csillagászok által megjósólt univerzumba bekövetkezendő változás mely 2,6 milliárd évente jön össze kb...6-7 éven belül történik meg és ez tény ennek elöjelei 2000 óta vannak jelen opl...cunami, törökországi katasztrofa rengeteg természeti katasztrofa éghajlat változások és a sarkvidéki jég elovadása ...ha nem hiszitek járjatok utána...közeleg az időtök vége...vagy kezdete ti döntötök s nem mi ...
Előzmény: Eta7-173 (29)