blackrat Creative Commons License 2007.09.21 0 0 1502

Jah nekem is mindig fekete macskám volt! :D A rugóval volt sziámi is, de a feketét szoktam többet elővenni! :D

Nincs is gonosz képe az oroslánoknak! :D Olyan kis aranyosak! :D Amúgy mindegyik befogott állat "összemegy" egy kicsit sajna. Gondolom így (is) kölönböztetik meg mondjuk egy sima vadállattól vagy nem tudom. :/

 

Nekem is az volt a bajom a karaktereimmel, hogy már kicsit uncsi az eleje. Megint megtanulni ezt meg azt, akkor ugyanazok a questek. Az első karimmal volt a 'legélvezetesebb' minden. Bár annál meg minden egyes questnek utána kellett néznem! :D Na nem baj, mostmár úgyis olyan régen játszottam, hogy mostmár az se lesz uncsi ha csinálok egy új karit! :D

 

Hát igen, nekem is ez volt a bajom a hunteremmel. Azt mondja a bratyóm, hogy a hunter is csak egy bizonyos szint után kezd igazán jó lenni. Hát ő meg olyanokat csinál a huterjável, hogy én csak nézek! Asszem ő már 50-es vagy 50 valahányas. Meg így még az elején szerintem a pet sem olyan jó, mert még így is csomószor letámadnak téged is, meg ahogy mondtad is, elkezd hátrálni az ember, hogy tudja lőni, de én pl. vagy nekimentem valaminek, vagy túl közel kerültem a következő ellenfélhez, valami mindig volt. Meg nagyon fontos neki hogy nagy armorja legyen! Nekem volt hogy az volt a bajom, hogy egyszerűen nem találtam a szntemre semmi jó cuccot, és tökre elavult volt már mindenem, aztán ha az ellen betámadott engem, tök hamar kinyúvadtam. Asszem 25-ös szinten tudtam igazán jól beöltözni, utána már jobb volt. Meg van egy időszak amikor már nem tudtam tovább tanítani a petemet rendesen, mert még nem értük el azt a szintet, és a trainer se tudott olyanokat tanítani ami már jó lett volna ha van. Meg hát az is igaz, hogy nekem a hunter nem lett a kedvencem.. Bratyónak az a kedvence, nekem meg más. De ez így van rendjén, azért is van annyi kaszt meg egyéb, hogy mindenki megtalálja a neki legjobban tatszőt nem? :)

 

Az a lötty amivel a víz alatt lehet lélegezni, az nagyon jó! Én a nem druid karaktereimmel azzal csináltam meg pár q-t ami a víz alatt volt. Így sokkal egyszerübb volt! :D Meg ha te csinálod a piát, szépen el lehet adni, azt nagyon sokan keresik! Én is szerettem a herbalsta/alkimistáskodást, jó kis löttyöket lehet csinálni, és jól meg lehet szedni vele magadat! :D A növények meg elég sokszor útba is esnek. :)) A leaderworkert is bírtam, de sokszor nagyon telített volt a piac, és lehetetlen volt bármit is eladni. A potikra meg mindig szükség van! :D

Előzmény: Dorinesz (1501)