Dorinesz Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1474

Hát igen, most leginkább a hunteremre vagyok rákattanva, csak olyan nehéz vele játszani. :-SS Mármint tök egyszerű játszani vele, meg imádom is, csak a haverok meg egyfolytában hívnak mindenhova, és ők már fejlettebbek, szal a druidámmal kéne menni velük, és nincs szívem lekoptatni őket, de most már lehet, hogy ez lesz. Tegnap is nagyban játszom, mikor aszongyák, hogy mennek ZF-be, és hogy menjek velük. Mondtam, hogy bocsi, de most kurvára nem akarok a druidámmal játszani, hanem inkább a hunteremmel akarnám nyomni a témát, aztán addig izélgettek, míg végül átléptem. Hát végül szerencsére szintlépés lett belőle, de nem azért, mert milyen jól nyomtuk, hanem mert kékben voltam, és már csak másfél kocka volt hátra a szintlépésig. Amikor a haverokkal megyünk, akkor néha olyan idegesítő, hogy már fél órája csak megy a trécsing, és közben meg nem haladok, holott amúgy is a hunteremmel szerettem volna játszani. És az a ZF-es insta amúgy is elég nehéz, merthogy ott már 48-as szörnyek is vannak, hát nem csodálom, hogy megpusztultunk vagy 50x. Én meg semmit nem tudtam rájuk rakni, mert mindenre immun-ok voltak, meg resist-ek, meg minden támadásomat kidodge-olták, és mondtam, hogy hiába is vagyok lövős druida, inkább csak gyógyítok. És annál is maradtam, hogy inkább csak gyógyítottam, dehát ha meg elkezdek gyógyítani, akkor meg mindegyik gyökér rámuszul, és le is vertek a francba, szal nagy élvezet volt a játék. Akkor volt jó, amikor a gildből mentem a 70-es warlock csávóval, meg a 44-es warriorral, meg a nem tom ki volt még ott, akkor egyszer sem haltam meg, és jött az xp is rendesen, nem kellett mindig azon szarakodni, hogy jaj most meghaltam, menjünk vissza a testemhez... És ráadásul az az az insta, ahol amikor kiszabadítod a ketrecbe zárt csávókat, valami tömeg lesz lent a lépcső aljánál, és megrohamozza a hadsereg azt a részt, ahol te is vagy. Jó, hogy azok nem elitek, de akkor is vannak vagy 50-en. Szal ott is fél másodpercenként meghaltam, aztán mondtam a haveroknak, hogy ez így nem poén, megyek a genyába questelgetni a hunteremmel inkább vagy valami, mert ez így eléggé uncsi. De ne, ne, maradjak, meg tudjuk csinálni. Persze aztán a többiek leverték a hadsereget valahogy, én xp-t az egészből egyet se láttam, és akkor mentek tovább, hogy jó akkor a bosst. Na aztán mondtam, hogy az biztos nem fog menni, és már menni akartam, de hál istennek nem én léptem le onnan legelőször, hanem a valamelyik csoporttárs, akikről azt se tudtam kicsodák. Na mindegy. Ja, és főleg az volt a legidegesítőbb, hogy megosztották velem az összes ZF-es questet, hogy szedj össze öt troll nyakláncot vagy mit, meg 15 ez meg azt, és mivel az én netem a leglassabb sztem a haveri körben, semmit nem tudtam összeszedni. Ha meg véletlen találtam egyet, akkor rányomtam, hogy felszedném, és kiírta, hogy that object is busy, vagyis hogy már a haver szedi fel előttem, és hiába is én kezdtem el előbb, ő felvette az orrom előtt. Fú de ideges lettem. Már akkor ott voltam, hogy semmi értelme, megyek is a fenébe. Merthogy ugye hiába is van goup loot-ra állítva, a q itemeket amúgy is felveheted, ha a másik jönne a loot-olásban. Aztán rájöttem, hogy én csak a gild társaimmal fogok menni, mert ott tudok velük kommunikálni a TS-en keresztül szóban, és meg tudom mondani, hogy most mi van. Meg angolul amúgy se megy gördülékenyen, szóval ha akarnám se tudnám mondani gyorsan, hogy mi van.

Hát asszem hogy a booty bay-es utat fogom választani, hiába is fogok megdegleni vagy 50x, mire odaérek, mert a másikat nem tudom. Bár lehet, hogy először a másik utat választom, és ha onnan nem találok le, akkor majd megpróbálom booty bay-en keresztül. Csak az a ciki, hogy csak sw-ben tudom hol a stable master. Máshol fingom nincs, hogy hol van. Namost ha a petet ott kell hagyni, akkor szívás lesz... Na mindegy, csak megcsinálom valahogy. Máma akkor ez lesz a műsor délután. :-DD Elmegyek oroszlánt vadászni. Ha sikerül, beteszem ide a képet. :-D Meg megpróbálok majd videót csinálni valahogy, de nem hiszem, hogy sikerülni fog. Majd valamit kitalálok.

Előzmény: blackrat (1469)