Tóni bácsi Creative Commons License 2007.09.16 0 0 12568

Hello Skacok!

 

VAN EGY TÖKÉLETESEN MŰKÖDŐ JIKOV PORLASZTÓM!!! :-)))

 

Természetesen máris megosztom veletek a "nagy titkot"

 

Van az úszóházban két kiálló rész, amiknek sűlyedés közben nekiütközik a két úszódob. (gőzöm sincs miért) Na én fogtam a kis spéci hidegvágómat a hozzá tartozó 25 dekás nyeles biztató eszközzel, és módszeresen kifaragtam mindkét ütközőt. Ezzel nyertem az úszó mozgásának 3 mm-t. Ez a 3 mm pont elég ahhoz, hogy tökéletes szintet lehessen állítani a mocinak. :-))) Nem folyik túl, és megy rendesen minden fordulatszám, illetve sebesség tartományban! :-))) Aki nem akar Dellortora beruházni, próbálja ki!

 

Én azért most nem veszem le az enyémről a Dellortot, mert nem a vitrinben akarom nézegetni, ha már eccer megvettem!

 

Nagyon remélem, nektek is beválik! Azt persze nem tudom, hogy a Ti úszóházaitok is ilyenek-e, de nem hiszem, hogy többfélét gyártottak volna!

Mint ahogy azt sem tudom, hogy a konstruktőrt mi vezérelte, amikor két 5-ös foci nagyságú úszódobot tervezett abba a fél decis úszóházba!!! Szent meggyőződésem, hogy 1/3-dal kisebb dobok is megfelelnének a tűszelep vezérlésének! Azokkal már sokkal könnyebb lenne bánni!

 

Aki utánozni fog, kérem írja meg a tapasztalatait!

 

Üdv: Tóni bácsi