blackrat Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1448

Persze, én is ezt mondom, nekem is vannak 11-13 éves kis haverjaim! :)) De mondjuk sztem nem véletlenül "korhatáros" maga a játék, mert kell hozzá egy bizonyos érettségi szint, és némi angol tudás is szükségeltetik. :)

 

Jah azok a hülye kis 1-es szintű kis izék amik állandóan szövegelnek, reklámoznak, na az megy nekem is az agyamra.. De azoknak még visszaírni se lehet hogy hé haver fogd már be, mert az üzit el se lehet küldeni! Meg főleg akkor tök idegesítő, mikor éppen party-t keresnél, de így képtelenség, mert amit beírsz szöveg, max 1 másodpercig marad látható a csetpanelben! Meg hát az ilyen karikkal a blizard sem tud mit csinálni. Még ha ki is törlik, rögtön ott a következő, azért amit mondtál is. Meg sokszor egy ilyen kari csak annyir csinál, hogy egyszer bejelentkezik, elmondja a szövegét, kijelentkezik, bejelentkezik egy másikkal, megint elmondja, és így tovább.. Hát ez ki tudja követni? Meg még az tök idegesítő, hogy privátban is állandóan olyan üzik jönnek, hogy x honlapon ennyi és ennyi euróért vehet wowos aranyat. Na ne már! De ilyenek nem is voltak még akkor amikor régen elkezdtünk vele játszani. Aztán gondolom mindenhol egyre sikeresebb lett, és az emberek meg már mindenből pénzt akarnak húzni. Csak csinálhatnák kevésbé idegesítően is ha már egyszer csinálják..

 

Jaa, akkor mégis jól emlékeztem hogy az a travel form! :D Köszi! Igen, én még ott nem tartok, huszon valahányas vagyok csak. :) De azt a formát már én is nagyon várom! :P

 

Öcsém most mondta, hogy lesz nemsokára még egy kiegészítő a wow-hoz.. Annál már lvl 80-asok lesznek, meg lesz még 1-2 faj, meg be lesz építve a két kontinens közötti 2 kis sziget is. Bevallom én kevésbé tudok ennek örülni, vagyis tesóim sincsenek elragattatva, már ezzel az első kiegészítővel is egy csomó minden el lett szarva, meg alacsony szinten már semmit nem lehet rendesen csinálni, kiegészítő nélkül öcsém a 60-as karijával nem tud semmit csinálni mert még az insták sem olyanok mint régen. Vagy le se megy már senki, vagy ha jön pár 70-es, könnyen lenyomja azokat az instákat is, amiket régen csak egy csomó 60-as tudott megcsinálni. Meg én is a 40 valahányas karimmal szinte alig találok partykat. Nem is beszélve ha mondjuk PVP szerveren vagyok, jön a sok hülye nagyszintű hordás, és 1 ütésből legyap. Mikor még a 60-as szint volt a legnagyobb, már 40 valahányas szinten nem tudtak 1 ütésből legyapni. Mi lesz itt ha tele lesz minden 80-as karikkal?? Na akkor már tuti nem tudok érvényesülni PVP szerveren, a normálon és az RP-n talán, de a perty-kkal nem tom mennyivel jobbak.. :S

Előzmény: Dorinesz (1441)