torzsasibojtar Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1658
Olvastad a Kajári könyvet ? Nem Horváthról van szó , és nem ez az általános amit leírtam . Nemcsak Neki adott galambokat , másnak is igazgatta az útját . Nem minősítek senkit , csak írtam egy tenyésztő galambjairól . Nem a távolról jött idegen kezdte a tyúkólos-James Bondos köpködést . Csak leírt néhány tényt , de ezzel nem az eszet akarta osztani , ahogy ezt itt sokan látják . Csak annyit szerettem volna írásaimmal tudatni , hogy mivel ezek a galambok jól kombinálhatók sok olyan törzzsel ami manapság magyarhonban létezik , és mivel költözés előtt állok így nem tudok versenyezni , a galambokból szívesen adtam volna kezdőknek illetve aki igényli vérfrissítésre . Egyébként néhai Görcsös Sándor szerencsi galambászról illetve galambjairól volt szó . Állománya Delbar , M. Desmet , Bricoux , Symons , Fabry , Fulgoni vérű galambokra épült . A Fulgoni Németországból , a Bricoux Romániából , a Fabry Király L.-tól , a Symons Ankertől érkezett ezekért személyesen ment mindenhova .
Egyébként bocsánatot kérek mindenkitől akit a bunkóságommal megbántottam . De azért el kellene gondolkozni , hogy ki a bunkó . Aki mkezdi a köpködést , vagy aki nem hagyja .
Előzmény: geler (1653)