B82 Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1764
Tisztelt Szakértők!

Nem tudom,hogy jó helyen járok-e,de néhány hozzászólással lejjebb olvastam,hogy itt szakértők,orvosok is válaszolnak kérdésekre.
A következő lenne a problémám:

23 éves fiú vagyok.Viszonylag későn,kb 16 évesen kezdtem el borotválkozni.Előbb nem igazán volt rá szükség.Bajuszom már nőtt,de egyébként az arcszőrzetem minimális volt ezekben az években.A borotválkozás gyors volt és szimpla,mindig tökéletes eredménnyel,sima,szőrtelen arccal.
Kb 1-2 évvel ezelőtt az arcszőrzetem olyan makacs lett,hogy hiába a legjobb borotvák és legklasszabb borotválkozó gélek...stb,soha nem tudok tökéletes eredményt elérni.A leggondosabb borotválkozás után is ott feketéllik az arcszőrzet mindenhol.Legerőteljesebben az államon és az ajkamon.Orcán kevésbé,de onnan se tűnik el jól.Minden nap olyan a hatása,mint egy bár nagyon rövidre vágott,de borostának.Sokkal fiatalabbnka látszom a koromnál,még mindig tizenévesnek nézek ki,és így pláne nem illik ez az arcomhoz,de egyébként sem tetszik.Az lenne a kérdésem,hogy a végleges szőrtelenítésen kívül nincs más lehetőség,hogy a borotválkozás után újra teljesen sima legyen az arcom,mindenféle nagyon észrevehető kezdődő szőrszál nélkül?Pl gondolok vmféle arcszőrzetritkításra (kezelés,krémek...stb) amivel újra ritkás és puha,engedékeny pihévé válna az arcszőrzetem,mint tinédzserkoromban?Valahogy megoldható ez?
Megköszönném a segítséget!