blackrat Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1423

Igen, bratyóm huntere is erős közelharcban is, meg vele egyszintben lévő eliteket is simán kinyír a ptjével úgy, hogy a petnek max félig megy le az élete, neki meg csak egy kicsit! Én meg csak nézek, ez nem semmi! :) De azért a hunter mégiscsak jobb a nyilaival. Meg nekem axe-om volt, és azzal tök sokáig tart mire üt egyet.. persze ha már üt, akkor nagyot üt, de akkor is fél óra mire ellendíti azt a nyavajás baltát! :D Nekünk asszem minda 2 kézben axe van, az jó erős. Na és én tulajdonképpen csak ezért mondom hogy lassú. A warrior is olyan lassan tud ütni egyet! Persze lehet hogy nagyobb szinten már az is jobb, csak nekem nem volt türelmem hozzá. :) A rugó meg hát jó, lehet hogy az elején nem olyan gyors, de melyik az? De aztán egy szint után már nagyon gyorsan lehet gyepálni vele, és sose unalmas! :) Meg azt is birom benne, hogy ki lehet zsebelni a mukikat, és néha tök jó cuccok esnek! Egy csomót szoktam ott annál a várnál szórakozni ahol van az a first aides csávó, na ott van egy csomó elite és azokat szoktam végig zsebelni! Esik pénz is, meg jó healing potik is, meg néha ládák is amikkel lehet fejleszteni a lock pick-et, szal ott jól el lehet lenni, ráadásul nem is nagyon vesznek észre! :D De ha mégis, akkor azt jól legyapom! :D Meg a druidával is élvezem a rugóskodást! Tök jó hogy láthatatlanul át lehet menni egy csomó ellenfél mellett ha éppen nincs kedved átverekedni magadat rajtuk! A hunternél ez is nagyon hiányzott nekem, de ez egyéni probléma! :D

 

Jah, amúgy azt a first aides csávót már előttem is legyepálták párszor.. Úgylátszik azt sose hagyják ki.. De én is mindig odamentem olyan könyveket venni, sokkal olcsóbb is, meg néha nagyon jól el lehet adni AH-ban is, szal jó kis üzlet! :D Nekem egyik haver mutatta meg annó. :)

Előzmény: Dorinesz (1411)