Dorinesz Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1411

Én nem tudom, de az én haverom, aki miatt rákaptam a hunterre az közelharcban is iszonyat jó. Ugye mivelhogy tudja a dual bildet, ezért aztán mindkét kezébe fegyver, és kurva gyorsan püfölte az ellenfelét. Plusz még ott volt a petje is. Szinte meg se bírták sebezni. Hát a roguém nem volt annyira gyors... Sőt, a hunternek akármilyen fegyver lehet a jobb kezében, nem csak tőr, ami egyébként a legszarabbul sebző fegyver, ami létezik a játékban. Tegnap élvezkedtem egy kicsit, hogy mire az ellenfél odaért hozzám, már szinte nem is élt, kettőt szúrtam a tőrrel ami épp most van nekem, és kinyiffant. :-D A druidámmal sokkal tovább szokott tartani. És így ki tudom szedni a többi közül, és nem kell közel menni, és ha egyszerre több rohan, akkor is a petre mennek, és én nem halok meg, sőt a pet sem, ha jó messzire rohanok, vissza tudom hívni úgy, hogy a többi nem tudja követni, és mindketten megúsztuk. Szal a hunter az még nagyobb túlélő, mint a paladin. Igaz, tegnap kinyiffantam egy párszor, mert le kellett volna nyírni egy 11-es elit gnollt (a hoggert) csak hát nem igazán sikerült, mert én meg még csak 10-es voltam, a petem meg csak 8-as, meg betámadott közbe egy medve is, stb... :-DD De nem baj, edzünk még a hoggerre, és ma kinyiffantom, az biztos. :-DD

Jaja, nekem is olyan tegezem van, amit te mondasz, meg a druidám tud is leatherworkingelni ilyen cuccokat, majd lehet, hogy csinálok a hunteremnek, de az is szinthez lesz kötve az tuti. Meg csináltam a hunteremnek egy tök jó chestet, legs-et, meg bracert, mert valami irtó szar cuccokat kapott a szintjéhez képest. És így már leglább majdnem minden cucca zöld, és armorra is tök jó.

Előzmény: blackrat (1402)