torzsasibojtar Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1637
Hy

Nem konkrét szándékkal kérdeztem , csak érdeklődés szintjén . Nekem olyan állományom van ami egyedülálló , mivel a tenyésztő virágkorában nagyon elismert volt , persze nem volt menedzselve , és így csak az idősebb korosztály ismeri a nevét ha kimondom . A törzs jól kombinálható sok más törzzsel , ezért gondoltam az újításra . De nem mindenáron akarok frissíteni . Nem sajnálom a pénzt a galambokra , ha tényleg megéri . Mondandóm elején nem fényezni akartam a galambjaimat , de a szakinál az volt az egyik jelszó , hogy " amikor a trágyaléből iszik és a lószarból szedi ki a zabszemet és nem esik bele a tífusz , akkor elmondhatja a tenyésztő , hogy jók a galambjai ! "
Természetesen ez a dolog elég vadnak tűnik , de az tény , hogy amikor a galambjaival nem volt ideje teljességgel foglalatoskodni , akkor is országos első volt a galambja Milánóból . Rövid- és középtávon is helyezték magukat a galambjai (Delbar x Marcel Desmet !!!) és Anker is vitt tőle galambokat illetve cserélgettek is . Ennyit a galambjaimról , egyébként Cattrysse , Aarden , M. Desmet vérű galambokkal lehet a legjobban kombinálni Őket . Nem szerettem volna felvágni , vagy elámítani senkit csupán egy pár mondatot írtam a szépeimről .
Előzmény: Neon Licht (1636)