Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4571
Jól van jól van igazad van azzal a küldj egy fényképet a popsidról való bemutatkozásommal csak hülyéskedtem persze :D :D :D
De hát mit vársz tőlem én tényleg egy fiatal srác vagyok aki imád hülyülni néha …….
És szereti magára felhívni a figyelmet …De a spankingnál nem szeretem a tréfát ,ott bünti van és piros popsi .Ez tetszik EGYÉBKÉNT nagyon amit írtál „””nem szoktam hozzá, hogy kiáltvánnyal toborozzak seggeket .”””hehe :D :D …
Na ÉS ÍGY jobban tetszik a bemutatkozásom ???? Bár szerintem ez sablonos nem ???+++++++++++++Szia én egy 23 éves budapesti srác vagyok és egy kalandot vagy egy tartós kapcsolatot spanking partnert keresek . Szeretem a spankingot adni és kapni is .A durva dolgokat viszont nem szeretem….. Ami fontos számomra a kölcsönös bizalom és az egymás iránti őszinteség . Ha egy kicsit tetszek neked kérlek írj !!! A kor nem számit lehetsz nálam jóval idősebb és fiatalabb is .Ami fontos ,hogy egy olyan nő legyél aki tudja mindig mit akar és mer érte tenni is……………Aki nem szégyellős le meri írni mit szeretne és hogyan …….Amit én szeretnék az hogy kiélhessem a spanking vágyaimat és magamat és az téged is boldoggá tegyelek . Ha egy kicsit tetszek neked esetleg szeretnél jobban megismerni kérlek írj bátran .Egy szia mindig bele fér soha ne mond ,hogy úgysem öt keresem vagy úgy sem kellenék neki stb. ISMERJ MEG …………Puszi :::::::: ++++++++++++
Előzmény: Dunaparti Olló (4569)