Alfrédi Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2725
Drága Mriya!

Vissza lapoztam a 08.18- i hozzászólásodhoz, hogy olvassak izgalmasat is a fórumon. Elképzeltem megint azt az 5 és fél!!! órás pisivisszatartást. Ez elképesztően lázba hoz, hogy egy nő ennyi ideig nem megy wc-re annak ellenére, hogy kell neki. Fantasztikusnak tartom, ha ennyi ideig vissza tudja tartani.
A legutóbbi hozzászólásodban ugyan nem tudtad ilyen sokáig visszatartani, viszont azt irtad, hogy: "iszonyú jó érzés volt". És ezt a tartogatásra értetted, ugye??!!!!!
Nőtől én kerek-perec ilyet még nem nagyon hallottam. És az elején még olyasmit is olvastam Tőled, hogy nem szereted tartogatni, és csakis bepisilni szeretsz.
Talán rászoktál közben a tartogatásra is??? Mert óriási lenne, ha így lenne! Tudod én imádom, ha egy nő tartogatja akár kényszerűségből, de élvezetből meg pláne.
Most vallj, szint kérlek! Mi az igazság? Milyen tartogatni, mondd el! Ez nagyon fontos kérdés!
És 2623-ban kitűnő észrevételt tettél. A vese valóban gyorsabban választja ki a vizeletet, mikor a hólyag tele van. Ezt vizsgálatok is igazolták. Magadtól gondoltál erre?

Egyelőre ennyi.
Lesz verseny vasárnap? :))

Ugye maradsz velünk? Nyugtass meg minket!

Szia!
Előzmény: Törölt nick (2623)