alminar Creative Commons License 2007.09.05 0 0 541

köszi az infot...

nekem Kiira a kedvencem a finnek közül :))

régebben Pöykiö is tetszett, de a mostani progijai nem jönnek be..

 

a hajrá , Kiira hogy is van finnül?

Előzmény: zinaida (540)