halkergető Creative Commons License 2007.09.01 0 0 48

1./ "Fodorra nem is válaszólsz?"   Mert nincs ismeretem arról, hogy maga az egész, a hónapokkal előbb elidított ügy hol tart, ezért azt sem tudom, hogy a minisztérium mit tett, és/vagy mit szándékozik tenni.

Itt és most egy hírről van szó!

 

2./ "Miért kell egy magánembernek eljárnia?"  Nem kell! (Gyanítom önként vállalták a folyó ügy újabb adalékolását.) Az egyik kérdésem arra vonatkozott, hogy a két úr mitől magánember ebben az ügyben. Mert szerintem az ügy sem magánügy, hanem közügy,  pártpolitikai hajcihővel körítve.

 

3./ "Nem erre vannak a hivatalok?"  Erre is vannak a hivatalok, de bármily furcsa, a hivatalok sem mindenttudók. 

 

4./ "Rohadt sunnyogó feljelentők, ezért ez nem semmi..."

     a./ Kérlek, ne testálj rám olyan kifejezést, fogalmat, szót, amit nem használtam! (Konkrétan: rohadt.) Mert ez nem korrekt, talán még itt a topikban sem, legalábbis remélem.

     b./ Azt pedig változatlanul fentartom, akkor lettek volna kellően bátrak, karakánok, ha a nevek ismeretében (amit a cégháló bizonyít) a konkrét személyek ellen teszik meg a feljeletést, és nem ismeretlen tettes(ek) ellen.  Így bizony az én fogalmaim szerint óvatos sunnyogók.

 

(No, ezzel a magam részéről a reggeli tere-ferét lezártam, mert ennél sokkal fotosabb mteendőim is akadnak. )  

Előzmény: Húhahahó (30)