71.erika Creative Commons License 2007.08.27 0 0 4658
Sziasztok Forumozók!

Megjöttünk a Balcsiról és hát rabul ejtett az élővíz teljesen. Gyönyörű volt és fantasztikusan szép.

Hazafelé a vonaton zötykölődve, meglepődtem, hogy mennyi sok puhafalú medi van lesüllyesztve, kvázi csak a felfújható karimája látszik ki és elég jól mutatott. Aztán azon is jót röhögtem, hogy a legtöbb helyen, ahol lefedetlenül állt a medi milyen haragoszöld a víz benne.
Másnap nevettem ám csak igazán, mikor megnéztem a mienket. Ugyebár nincs takarófólia hozzá-még mindig-, és akkor csaptam a homlokomra, hogy az indulás előtti napon a nagy rohanásban klórsokkot sem csináltam. Merő egy zöld mocsok volt az alja és a víz is olyan szép zöld volt. Én úgy voltam vele, hogy ezzel az idei medence szezonnak annyi, de a zuram lelkesen elkezdte tisztogatni(egész nyáron nem csinálta!) és már egész jól látszik a medence alja. Képet a kezdeti állapotról nem prezentálnék, mert rosszat álmodnátok, a mostaniról sem nagyon érdemes, de most már kiváncsi leszek, hogy lehet-e még belőle fürcsire alkamas vizet "csinálni". :)

A hozzászólásokat majd visszaolvasom, le ne maradjak valami fontos infórol. :)