ÁdidiGaga Creative Commons License 2007.08.27 0 0 177
Sziasztok!

legutóbbi hsz-om után közvetlenül pont a rendszerezésről írtam egy újabbaz,ami kb. 75%-os készültségnél elszállt :-(
most újra megírom,de azt hittem,azért hétvégén lesz 1-2 újabb hsz., hovatovább "építő javaslat",de sajnos nem :-(
no mindegy,szóval a rendszerezés:

asszem az áttekinthetőség és a összevissza kapkodás elkerülése érdekében be kéne tartani a fokozatosság elvét,azaz először a 10 kategóriát kellene lefixálni.
utána a márkákat,ezután a típusokat majd a változatot (motor,esetleg felszereltség) illetve ha a tényleges kártyalapok megtervezéséig is elfajulna a dolog,akkor a verda színét is! ;-)

ja,és a járműtípus-jellegű négyeseknél a márkát még megelőzné az ország,ilyenformán pl. sportkocsik - legyen benne mondjuk 1 angol,1 japán,1 német stb... és aztán a márka...

a jelenlegi helyzet az,hogy szerintem a következő kategóriákat
-amerikai (USA)
-francia (F)
-német (D)
-olasz (I)
-japán (J)
és a sportkocsikat már véglegesnek tekinthetjük,ezeknél elkezdődhetne a márkák (illetve a sportkocsiknál az országok) megvitatása!

(a koreai,ex-kgst,egyterű és SUV kategóriák még csak javaslatok,várom a véleményeket ezekre!)

legközelebb kicsit belemélyednénk abba,mik közül is lehet válogatni,illetve erről-arról
nekem is lenne határozott véleményem! ;-)


Előzmény: LodoWico GAZ-24 (175)