davodi
2007.08.25
|
|
0 0
29
|
A DÉMÁSZ Rt. képviselője tett feljelentést ismeretlen tettes ellen. Péntekre virradóra ugyanis a nagybaracskai halastavaknál lévő transzformátort berendezéseivel együtt a tartóoszlopról levágta és eltulajdonította valaki. A lopással okozott kár körülbelül 2 500 000 forint. |
|