kettőtizes Creative Commons License 2007.08.23 0 0 12205
Csocsesz!

Jah a kisgyerek idejött és az első beszólásával - direkt nem hozzászólást írtam - szilaj parazsú vitát-hőzöngést-lázadást szított a villában.
Kicsit fel vagyunk spanolva asszem.
Rögtön megharapunk mindenkit pedig lehet csak puszta provokáció áldozatai vagyunk a provokátor most meg ott röhög a besötétített, NET-bűzös, elektromos hőtől átfülledt vacak kisszobájában. Aztán meg ha elkezdődik az ovi akkor elhenceg, hogy komoly férfiakat sikerült önérzetükben sértett, sebzett vadakká tennie és ő lesz a kiscsoport fődedósa.
Szóval lényeg a lényeg örülök neki, hogy újabb hozzáértő szakemberek lettek tagok - üdvözlet nekik.

Ma reggel meló után beugrottam a drága jó MÉH-be, de semmi érdemlegeset nem találta, leszámítva egy 207-es hangert ami koszos volt ugyan, de nem túl régen kallódhatott ott. A rozsda épphogy megharapta a harmat miatt a hengert.
Meg volt ott két Romet váz komplett hátsó lámpákkal meg egész jó állapotú első teleszkópokkal, de ezek nem számítanak nálam.

A Kettőtizes jól szolgál, olyan szép csendes duruzsolása van, hogy még én is meglepődök néha reggel hazafelé.
Az MP3-mal a fülemben ha nem érezném, hogy rezonál azt gondolnám, h leállt. :))
Egyenlőre várat magára a menyegzője, mert nem kel el sehol, de nem is bánom, mert igencsak hozzámnőtt.
Asszem a hét végén leveszem minden hirdetésről.

Jó babizást-szerelgetést-felújítást mindenkinek!

üdv.:
kettőtizes