Törölt nick Creative Commons License 2007.08.20 0 0 99

Sziasztok!

Csak azt szeretném megtudakolni, aki használja ezt a baromságot, annál a HIT mennyire játszik szerepet? Nem kell egyből leszólni senkit, én is beleestem, tavaly láttam egy kiállításon és addig nem nyugodtam míg meg nem vettem. Orvosi műszerként árulták, a cég neve Wolf Orvosi Műszer  KKT , az interneten elérhető. Akkor reklámozták mint ujdonság, 132000.-ft ért, bedőltem... Több hónapon keresztül használtam feleségemmel együtt, még gyógyhatást is éreztünk, mert akartunk érezni! Ez a lényege hogy mindenki azt akarja,hogy e csodaszer meggyógyítja, de csak egy világméretű hatalmas csalás! Most e cég már csak LÁBÁZTATÓNAK árulja semmi orvosi műszer, tessék utánnanézni! Ezt a szót kell a keresőjükbe beírni, különben meg se jelenik! A haszonról meg annyit, E hónapban költöznek új telephelyükre, tellik a sok beteg ember millióiból! Most új szlovén cég reklámozza magát, az övék az egyetlen orvosi műszerként forgalmazott méregtelenítő, dr László Mária 2162 euróért. Bejelentkezés telefonon: 06 1 239 4105, cím: Budapest, 1136, Raoul Wallenberg 12, Kérem ennek is utánna kéne nézni, még a pénzt és a doktori címet is bevetik, hogy bizonyítsák a hatásosságukat, már tettem lépéseket. A többi TV shop- os termék is KÍNAI csodaszer, olcson megveszik, és legalább négyszeres áron továbbadják a gyogyulásukban bízó embereknek!!!

El lehet gondolkozni, én már visszavittem a gépemet egy szó nélkül visszaadták az árát!