engé68 Creative Commons License 2007.08.19 0 0 5181
Szia!

Igen, én is ugyanígy gondolom a dolgot, igazából a mostani off autóm árából kifutná az általam belinkelt autók valamelyike, és még egy ragyogó hóban járos szutyukira is maradna, de itt következik a nagy probléma, amelynek kapcsán én azt szoktam tanácsolni minden magyar állampolgárnak, hogy tartson el a nősüléstől... na mindegy, ezt azért remélem valahogyan meg fogom oldani(apropó, feleség vs. öreg sz@r konfliktus feloldására valakitől jótanács?)
Most viszont ha esetleg ismeri a linkelt autókat ezekkel kapcsolatban konkrétan lennének kérdéseim, pl. a kék 108-ast meg merném venni, ez csak azért van, mert nem értek hozzá? Relatíve olcsó(szerintem) mégis egy éve árulják. Ismeri valaki? Hiába néz ki szépen, nem ér ennyit? Vagy pedig ilyen nehéz eladni még egy ilyen jó állapotban lévő példányt is? Mert akkor hiába fog az nálam 12 év múlva nagyon sokat érni, a pénzemhez nem fogok jutni sosem. Ugyanezek lennének a kérdéseim a kecskeméti drappal kapcsolatban is, az is már egy éve áll(olvastam a fórumban, tudom a történetet hogy nepper kezén van a dolog, de az az Ő szerencséje, ha ár alatt jutott a vashoz, attól még érhet ennyit - vagy nem?)
Bocsánat a sok kérdésért, köszönet a türelmetekért!
Előzmény: Törölt nick (5180)