subaaa Creative Commons License 2007.08.15 0 0 12096

Asszem nekem is egy ugyanolyan benzincsapom van mint neked.... Egy ilyen piros kör alakú műanyag izével kell kinyitni meg elzárni nem?? Úgy emléxem hogy az enyém is olasz. És ugyanúgy ereszt a hollander mellett a benzin, mint neked. Akármennyire meghúzom. A problémát én a következőképpen oldottam meg: Elrágtam egy orbit rágógumit. Majd az így nyert alakítható gumit tömítésként felhasználva, előbb egy gyűrűt formáltam belőle, majd a hollanderbe belehelyeztem, s úgy tekertem vissza a tankra a csapot :D:D:D

Eredmény: Azóta úgy tömít az orbit márkájú tömítésem, hogy 1 hónap alatt max ha 3 csepp benzint átengedett.... Legközelebb ha majd járok a motoros boltban, megkérdezem hogy rágót nem adnak-e mellé :D Az utángyártott alkatrészek már csak ilyenek. :(:(   Viszont gőzöm sincs, hogy babettához hol lehet vadonatúj alkatrészt venni, hisz már nem gyártják....

A tűszeleped meg valószínűleg hol zár, hol nem, vannak ilyen tűszelepek én már sajna tapasztaltam. 10-ből 10-szer megfelelően zár, nem enged át semmit, aztán egyszercsak meggondolja magát, és mégse zár le.... Ésakkor benzinkút nyílt a babetta alatt....

Na a főnök szúrós szemmel néz, kezdődik a munkaidő....

Előzmény: BAKTER424 (12095)