blackrat Creative Commons License 2007.08.11 0 0 1356

Ha már itt vagyok én is jelentek a fecskékről. Már pár hete meg van a 2. alom. Asszem kb. 3 hete bújhattak ki a tojásból. De valahogy ez most nagyon szerencsétlen alom.. 3 napja egy kiesett és úgy ahogy pttyant, elpusztult. Aztán másnap a házon kívülre pottyanhatott ki egy, nem tudom hogyan, de valószínű hogy a mi ablakunkon esett ki. Aztán anyu kicsit később látott ott egy macskát amint épp a száját nyalta. Úgyogy biztos a kisfecskét ette éppen.. De ez még mind nem elég, tegnap este még egy kicsi kiesett.. Azt én meg montam, nehogy már az egész alom kipusztuljon, nem látok most több kicsit a fészekben. Persze lehet hogy max egy még ott van csak nem látom. Na de azt a fiókát beletettem egy kicsi dobozkába, és kibéleltem neki, este abban aludt. Aztán ma reggeltől kezdve etetgetjük anyuval. Macskakaját kap, mert más nincs itthon. Egész szépen megeszi, csak ki kell nyitni a csőrét, és úgy belenyomni a kaját cspesszel. Hát nem tudom beteg e, ha igen nem valószínű hogy megmarad.. Nem tudom mi van ezzel az alommal, még sose tapasztaltunk ilyet.. :(