subaaa Creative Commons License 2007.08.10 0 0 12029

Iszonyatosan szép a te babettád is!!!

Itt pár utcával lejjebb a vonatállomásnál mindig parkol egy ugyanilyen 210-es szépség, a színe is ugyanez (babettáknál, 207-esnél is, én úgy vettem észre hogy inkább a piros a divat).

A múltkor arra sétáltam, és láttam ahogy épp indul vele a gyerek :D Hát, kb 20 percet dumáltam vele, de szerintem örült is hogy leszólítottam :D

Kicsit magas neki a szint a karbiban, ha elzárja a benzincsapot akkor utána 1 ideig gyorsabban megy a moci, meg a karbi alatt a kis tálcán is van benzin bőven...

Mindezt leszámítva én egyből beleszerettem a 210-esbe, és arra a szent elhatározásra jutottam, hogy mindenképpen veszek 1 ilyet. Nagyon szép halk alapjárata volt az ő motorjának, én el se hittem amikor hallottam, azt hittem hogy mingyá leáll a motor, de nem állt le :D 50-el megy max, aszonta a gyerek.  210-esből többet csak tuninggal lehet kihozni gondolom.

Amúgy a te motorodon mit kell még összerakni? A képek alapján minden jel arra mutat, hogy ez a motor össze van rakva.... Tényleg nagyon szép járgány!

Az írásodból számomra nem derült ki, hogy el is akarod adni, vagy csak úgy közölted, hogy összerakod?

Előzmény: DJGABI (12028)