Dr.V.ker.
2007.08.10
|
|
0 0
5
|
A közlekedés az tényleg 0.Autóval borzasztó utak(bár most a Jeles utcát és Óvár utcát szépen megcsinálták),tömegközlekedés meg óránként a BKS,vagy a kiszámíthatatlan 18as és a VOLÁN-ok.
A Héthalom utca-Határkő út közötti erdő(?) meg egy szemétlerakó lett sajnos,ezért ott tényleg nyugodtan megcsinálhatnák az utat.
A rendezési tervben dióhéjban az állt(nekem csak elmondták,én nem láttam),hogy a Szőlővész utcát összekötik a Mészkő utcával(16m széles utat ígérnek),az Óvár utcát összekötik a Jutas utcával,és egy buszjáratot ígérnek a Bécsi út és a Pusztakúti út között(Szőlővész u.-Saroglya utca-Mészkő utca),illetven mindenhol meg lesz a csatorna.Mindezt 2015-2020 közé ígérik,ami a csúszásokkal együtt sztem 2100ig fog elkészülni. |
Előzmény: papus_03 (4)
|
|