Áki52 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 30

Én ugyan így jártam velük, csak én el is adtam nekik, meg vettem volna is náluk, de szerencsére, miközben az okmányirodára és mindenféle egyéb kifogásra hivatkoztak, én nézegettem az autómat! Ekkor derült ki amire nem is gondoltam volna egy ilyen nagy cégnél, hogy az autó amit 2006-osnak adtak el nekem, az 2004-es!!!

Amíg nem jött létre az üzlet addig hívogattak napjában többször is! Azóta semmi!!! Egyszer sem hívtak fel. Most itt tartok. Ha elfogadtok egy tanácsot, akkor a közelükbe se menjetek! Amit eddig megigértek semmit sem tartottak be! Eltöltöttem náluk pár napot az "okmányirodára" várva és láttam, hogy sajnos nem csak nekem van ilyen problémám velük! Minden áruk a piaci ár felett van, nézzétek meg bármelyik internetes autóhírdető oldalt és hasonlítsátok össze az áraikkal! Az én butaságom az volt, hogy azt hittem ez egy korrekt cég és ha drágábbak is egy kicsit nem számít mert biztonságban vásárolhatok, de ez NEM ÍGY VAN!!!

Kerüljétek el jó messzire az összes telepüket!

Ha nem az autóval csapnak be akkor a legdrágább hitelt fogják a nyakatokba sózni!

Erre is van példám!

Előzmény: pingvi (25)