Fishor Creative Commons License 2007.08.08 0 0 11989
Igazad volt! Kipu volt a ludas. Kipucoltam az egészet, mondjuk ki nem égettem, de benyával ecsettel ronggyal kézzel hurkapálcával meg fúrószárral ill ezek kombinációival kipucoltam. A hangtompító volt a ludas a két kis lyukszinte teljesen el volt tömődve szinte kis kő nagyságú darabokat szedtem ki belőle. Úgyhogy a hengerfejhez nem is nyúltam ezek után. Én azért nem godnoltam a kipura eddig (bár tünetek alapján megfordult az agyamba) mert annyira hirtelen a hengerfej szétszedése után vált erőtlenné, hogy tényleg azt hittem ott a bibi.
Viszont azért ma is akadt ki problémám. Elmentem csak úgy egy kis próbaútra, egyszer csak elkezd köhögni és leáll. Naná hogy kifogyott a benzin, úgyhogy megvolt a mai tesmozgás míg visszatekertem a garázsba, még jó hogy nem jutottam messzire. A fékek viszont egy rakás... Pedig elől volt fékpofa cserélve tavaly, msot viszonylag be is van csiszolva, hátul is most kcsiit letisztítottam, de szinte semmit nem ér. Na de mostmár emgy a babi ez a lényeg. Kicsit emeltem még az alapjáraton, mert inditáshoz kellett neki gáz, meg gyakran leállt. Remélem msot jó lesz egy darabig.
Köszi a segítséget mindenkinek!!!

Üdv: Fishor
Előzmény: -Sziszi- (11949)