144000 Creative Commons License 2007.08.06 0 0 505
„Virágom, meg foglak győzni arról, hogy én vagyok az Igazság és Szavam igaz, de enyéim közül sokan elfelejtették Szavaimat, szívük megkeményedett és a sötétségben keresnek. Írva van, hogy az egész emberiségre kiárasztom Lelkemet, és gyermekeim újból jövendölni fognak. Álmot és látomást adok sokaknak, még a legutolsóknak is. Reményt keltek bennetek és bátorítalak, jeleimmel az égen és a Földön. Ezek az én mai jeleim. Megmondtam, hogy a gyermekek szájából halljátok meg az igazságot! Azoknak tehát, akik mai isteni műveimet elítélik, azt mondom: a ti hitehagyástok hozza rátok az ítéletet! Ti, akik nem hisztek és sivárrá tettétek kertemet, jöjjetek hozzám és tartsatok bűnbánatot!

Az Ecclesia bűne miatt széledt szét nyájam. Felkiáltok keresztemen: Ó Péter! Azért jövök hozzád, mert tudom, hogy hűséges maradtál hozzám. Ó Péter, tekints Szívemre!... Halld meg kiáltásaimat kedves lélek! Én, az Úr, nem találok szeretetet, sem szentséget azokban a káinokban. Sokan vannak. Pusztasággá tették házamat. Mivel fogják táplálni bárányaimat, ha üres a kezük? Semmivel sem tudják megkínálni őket, mert pusztasággá tették alapításomat. Imádkozz Péter, és felemellek, hogy felülről láthasd ezt a pusztaságot, és bevezetlek Szívem sebébe. Megmutatom neked a lándzsa hegyét. Szíved felkiált fájdalmában, ha meglátod. Péter, megadom neked a szükséges erőt és bátorságot, hogy kihúzhasd.”