Jyrkki Creative Commons License 2007.07.31 0 0 383

off

 

Sziasztok, hétvégén északon jártam, találkoztam néhány favágó barátunkkal :) Köztük egy olimpiai ezüstérmessel 2006-ból.. hhh... 1 órán keresztül bizonygattam neki, hogy a kanadai csapat részéről nem volt fair, hogy kivitték játékosnak az edzőjüket.

 

Kimért emberek, de a sört egyáltalán nem vetik meg:)))))

 

on