Jyrkki
2007.07.31
|
|
0 0
383
|
off
Sziasztok, hétvégén északon jártam, találkoztam néhány favágó barátunkkal :) Köztük egy olimpiai ezüstérmessel 2006-ból.. hhh... 1 órán keresztül bizonygattam neki, hogy a kanadai csapat részéről nem volt fair, hogy kivitték játékosnak az edzőjüket.
Kimért emberek, de a sört egyáltalán nem vetik meg:)))))
on |
|