oldman2 Creative Commons License 2007.07.26 0 0 2189

 Ebben a témakörben semmi tapasztalatom sincs. Egyszerűen nem emlékszem, hogy valaha is kérte volna lány tőlem azt, hogy nézhesse, hogyan pisilek (be). Csak mióta fórumozok, talált meg valaki azzal, hogy nagyon izgatná, ha bepisilnék. Inkább olyant láttam, aki szinte a véletlenre bízta, eléri-e a toalettet. Tehát azt kell mondanom, akit Te keresel, még a direkt bepisilős lányoknál is ritkább. Pedig azokból sincs túl sok. Ha meg netán tartós kapcsolatra is vágynál egy ilyen partnerrel... Földönkívülit előbb fogsz látni. De keresni kell. Talán akad, aki nem foglalt.

 

 Kicsit OFFolok. Annó első hozzászólásaim közt volt egy kérdés, miszerint egy tanulólány levizelni akart valakit. Talán emlékeztek még rá. Bogarak00 (jó érzés leírni a nevét) válaszolt is valamit, de nem ez a lényeg. Szóval elhatároztam, hogy ezt a lányt kifaggatom, de soha négyszemközt nem kaphattam. Most kilépett. Megkerestem iwiwen, hogy oldman2-ként rákérdezek, szereti a pisiszex-et, avagy nem. Gondoltam, kis apró, gebe, csúf görény, (az én szememben) talán még örül is, ha megszólítom. És meglepődtem. Olyan jóképű, sármos pasija van, mint George Clooney (lányok, jól írom?) fénykorában! Arra hasonlít! Még ilyen randa nőnek is jutott hapsi. Kérdésem tehát: ismer valaki olyan nőt, akinek nincsen legalább három pasija? Én a környezetemben csak egy facér nőt ismerek, aki éppen társat keres, de ő is csak néha fekszik le egyedül. Bár ő érdekes módon éppen a legszebb lányok közé tartozik. Hol vannak az egyedülálló lányok?