tubi2002 Creative Commons License 2007.07.23 0 0 610

jól kiszúrtok velem, este mindig nagy a nyüzsi itt, ha beszólogatok, nem tudok elaludni gyorsan :) reggel meg hatkor ébresztő, kávé és hajtás.... de nem pedál...

 

ma volt egy nagy kalandom. már vagy egy órája repültek a fiatalok reggel, vártam, hogy visszaérkezzenek, leszálljanak és megetessem őket. egy kis kékcsapos korábban visszajött, ült a tetőn. nagyon unatkoztam, gondoltam, addig megetetem a tenyészeket meg az öregeket. ahogy guggoltam a dúcban, villant valami, mintha galambok fordultak volna kint. feltpászkodtam és kimentem az előtérbe, kinyitottam az ajtót .... és a földbe gyökerezett a lábam. előttem kb. 2 méterre a héja tojó éppen abban a pillanatban nyomta le a földre a kis kékcsapost. ijedtemben ráordítottam, mire elengedte a galambot és lomhán emelkedve elhúzott.

 

mostmár kezd az agyamra menni. a hét végén megfogott egy kétéves tojót is. bár törvénytisztelő ember vagyok, azért valamit ki fogok találni. az lenne a legjobb, ha meg tudnám fogni, elvinném mondjuk Pécsre és ott elengedném. csak nincs annyi esze, mint egy postagalambnak....

Előzmény: karimax (609)