api4 Creative Commons License 2007.07.23 0 0 11821

Hali Kristóf 21O!Rekordjaim Simsonnal 33O km Dömsödről Zamárdi,onnan Boglár,majd Bpest.25O/1 TS MZ 55O km délelött városozás délután Szombathely és vissza bp.Skoda 1o5 11OOkm Bp-Miskolc-Szajol-Pécs-Szombathely-Bp.Babettával elöször 3méter,mikor egy kereskedlmi tanulmányi versenyen el kellett játszani a tanári karnak,hogy eladom és bemutatom a Babit.Indulásnál volt egy apróság:Én mint nagy ÍZIRÍRER ÖCSI még a fejemet is elfordítottam,ha Babettát láttam,/1982-őt írunk/így ama Simsonos tudásommal a zsűritől karnyújtásnyira úgy indultam hogy kuplungoltam ... a hátsófékkel persze! ! ! Az eredmény az volt hogy Babettát láttak egykerekezni,ezt pedig bő tapssal jutalmazták,nem tudva,hogy nekem momentán a zabszem nem ment volna be a senekembe :-) Azóta elöször Rolleremmel BABIZTAM MAX 3 Kilós körökkel a próbaberepülések alkalmával,de nem országúti cirkálónak építettem hanem helyi járatnak otthonom körül s nyaralások alkalmával.Ha persze fiatalabb lennék bizti lemaszíroznám a Nagy Magyar tó partjára,ám manapság már kényelmesebb volt bedobni a tgkba ott meg kihúzni.És,hogy ott mi volt!!!Az már más lapra tartozik...:-)...:-(

Előzmény: Kristóf 210 (11819)